LIBRES odzież i buty ochronne  i robocze BHP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Libres?

Te znaki ratunkowe uzupełniające są używane w celu zwiększenia skuteczności i czytelności informacji zawartych na standardowych znakach ratunkowych, co pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników i osób przebywających w danym miejscu oraz w minimalizacji ryzyka wypadków lub strat materialnych.

 
 
 

ZNAKI RATUNKOWE UZUPEŁNIAJĄCE

GH001 Punkt opatrunkowy GH001 Punkt opatrunkowy
Cena:

11,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,50 zł

zobacz więcej
GH002 Apteczka pierwszej pomocy GH002 Apteczka pierwszej pomocy
Cena:

39,89 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 32,43 zł

zobacz więcej

Znaki ratunkowe uzupełniające są to dodatkowe symbole graficzne, które mają na celu wskazanie dodatkowych środków ratunkowych lub wskazań w miejscu, w którym standardowe znaki ratunkowe mogą być niewystarczające lub niejasne. Oto kilka przykładów znaków ratunkowych uzupełniających:

  1. Znak defibrylatora: Symbolizuje miejsce, gdzie znajduje się automatyczny defibrylator zewnętrzny (AED), który może być używany do udzielenia pierwszej pomocy w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Składa się z białego serca z piorunami na zielonym tle.

  2. Znak schronienia w przypadku trzęsienia ziemi: Symbolizuje miejsce, gdzie znajduje się bezpieczne schronienie w przypadku trzęsienia ziemi lub innego klęski naturalnej. Składa się z białego domu lub budynku na niebieskim tle.

  3. Znak uzupełniający o źródła wody: Symbolizuje miejsce, gdzie znajdują się źródła wody pitnej lub hydranty, które mogą być wykorzystane w przypadku pożaru lub potrzeby ugaszenia pragnienia. Składa się z białej kropli wody na niebieskim tle.

  4. Znak uzupełniający o koc gaśniczy: Symbolizuje miejsce, gdzie znajdują się kocie gaśnicze, które mogą być używane do gaszenia małych pożarów lub do otulania osób w przypadku pożaru. Składa się z białego koca na czerwonym tle.

  5. Znak uzupełniający o rękawice ochronne: Symbolizuje miejsce, gdzie znajdują się rękawice ochronne lub inne środki ochrony osobistej, które mogą być potrzebne w przypadku kontaktu z niebezpiecznymi substancjami lub materiałami. Składa się z białych rękawic na niebieskim tle.

  6. Znak uzupełniający o lampion ratunkowy: Symbolizuje miejsce, gdzie znajdują się lampiony ratunkowe lub inne środki sygnalizacji, które mogą być używane do wskazywania drogi ewakuacji w ciemności lub podczas złych warunków pogodowych. Składa się z białego lampionu na czarnym tle.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl