OA095 Zakaz plakatowania
Cena regularna:
Cena regularna:
Tabliczka „Zakaz plakatowania” do praktycznego oznakowania miejsc, gdzie zabronione jest umieszczanie plakatów. Dostępność w różnych rozmiarach i materiałach zapewnia dostęp do danych oraz dostępne warunki.
towar niedostępny
Tabliczka „Zakaz plakatowania” została wykonana, aby skutecznie poinformować o zakazie umieszczania plakatów w danym miejscu. Wyraźny napis na żółtym tle uwagi i jasno komunikuje zakaz, co pomaga w uporządkowaniu przestrzeni publicznej i emisji. Jest to oznakowanie, które idealnie sprawdziło się na ścianach budynków, ogrodzeniach, słupach ogłoszeniowych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ochrony sieci przed niechcianymi plakatami.
Tabliczka jest dostępna w zestawie z płyty żółtej o grubości 0,6 mm oraz folii samoprzylepnej, co pozwala na użycie produktu do urządzeń w miejscach montażu. Wersja z charakterystyką, która działa na skutek zastosowania mechanicznego oraz warunków użycia, dzięki czemu nadaje się do użycia. Folia samoprzylepna zapewnia jednocześnie łatwy i szybki montaż na gładkich powierzchniach, co sprawdza się wewnątrz budynków.
Dostępne wymiary:
- 30 x 21,5 cm (Płyta 0,6mm / Folia samoprzylepna)
- 35 x 25 cm (Płyta 0,6mm)
- 45 x 32 cm (Płyta 0,6mm / Folia samoprzylepna)
- 60 x 43 cm (Płyta 0,6mm / Folia samoprzylepna)
- 80 x 57 cm (Płyta 0,6mm / Folia samoprzylepna)
Specyfikacja produktu:
Materiały:
- Płyta żółta 0,6mm: Wytrzymała na zarysowania i zmienne warunki atmosferyczne.
- Folia samoprzylepna: montaż na gładkich powierzchniach, idealny do użytku wewnętrznego.
Zastosowanie i zasady montażu:
Produkt jest idealnym narzędziem do oznakowania miejsc, w których zastosowano zakaz plakatowania. Tabliczka z płytą może być zamontowana za pomocą narzędzia lub rozwiązania dwustronnego, natomiast folia samoprzylepna umożliwia szybkie podłączenie bez użycia narzędzia – wystarczy odizolować urządzenie i przykleić na zasadzie, taką jak zastosowanie.
Normy i Przepisy:
Tabliczka „Zakaz plakatowania” spełnia wymagania oznakowania informacyjnego stosowanego w przestrzeni publicznej, oznaczonec miejsca estetyki oraz porządku.
Historia z życia:
W jednym z polskich miast, na początku lat 2000, mieszkańcy skarżyli się na niechciane plakaty, które pojawiały się na elewacjach budynków. atak po tabliczce „Zakaz plakatowania”
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.