HG053 Urządzenie w ruchu
Cena regularna:
Cena regularna:
Tabliczka „Urządzenie w Ruchu” to niezawodne oznakowanie stosowane w zakładach przemysłowych i miejscach pracy, gdzie występują maszyny w ruchu. Wykonana z płyty 1mm lub folii samoprzylepnej, odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne.
towar niedostępny
Tabliczka „Urządzenie w Ruchu” jest kluczowym elementem oznakowania bezpieczeństwa w miejscach, gdzie maszyny i urządzenia mogą stanowić zagrożenie podczas pracy. Produkt idealnie nadaje się do zakładów produkcyjnych, hal przemysłowych oraz innych miejsc, gdzie stosowane są maszyny.
Produkt dostępny jest w szerokim wyborze rozmiarów oraz dwóch wariantach materiałowych – trwała płyta 1mm oraz folia samoprzylepna. Dzięki odporności na warunki zewnętrzne, tabliczki mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Montaż jest szybki i prosty – folia samoprzylepna nadaje się do gładkich powierzchni, natomiast płyta może być zamontowana za pomocą śrub lub taśmy dwustronnej.
Dzięki czytelnemu oznakowaniu, tabliczka „Urządzenie w Ruchu” informuje o potencjalnym zagrożeniu związanym z maszynami, co pomaga zwiększyć bezpieczeństwo pracowników i osób postronnych.
Specyfikacja Produktu:
Wymiary:
- 70 x 105 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
- 50 x 75 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
- 35 x 52,5 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
- 30 x 45 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
- 25 x 37,5 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
- 20 x 30 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
- 15 x 22,5 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
- 10 x 15 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
- 7,5 x 10 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
- 5 x 7,5 cm (Płyta 1mm / Folia samoprzylepna)
Materiały:
- Płyta 1mm: Trwała, odporna na zarysowania i warunki atmosferyczne.
- Folia Samoprzylepna: Łatwy montaż na gładkich powierzchniach, wodoodporna.
Zastosowanie i Zasady Montażu:
Tabliczka „Urządzenie w Ruchu” jest doskonałym rozwiązaniem do oznakowania maszyn w ruchu w miejscach pracy. Folia samoprzylepna pozwala na szybki montaż na gładkich powierzchniach, natomiast płyta 1mm może być zamocowana za pomocą śrub lub taśmy dwustronnej.
Normy i Przepisy:
Tabliczki „Urządzenie w Ruchu” spełniają normy BHP oraz przepisy dotyczące oznakowania maszyn i urządzeń w ruchu w miejscach pracy, zgodnie z wymogami prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa.
Ciekawostki Historyczne:
Oznakowania informujące o maszynach w ruchu zaczęły być powszechnie stosowane w przemyśle od XIX wieku, wraz z rozwojem technologii i wzrostem liczby zakładów produkcyjnych. Pierwsze znaki ostrzegawcze miały na celu ochronę pracowników przed niebezpieczeństwem związanym z pracą przy maszynach.
Polecamy Również Inne Produkty z Naszych Ofert:
- Buty robocze – Wytrzymałe obuwie ochronne, zapewniające bezpieczeństwo przez cały dzień.
- Sprzęt asekuracyjny – Zadbaj o bezpieczeństwo na wysokościach z naszymi systemami asekuracji.
- Rękawice robocze – Idealne do ochrony dłoni w trudnych warunkach pracy.
Libres – Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.